10 gadżetów do laptopa i komputera

10 gadżetów do laptopa i komputera. Top gadżety.

10 Gadżetów do laptopa i komputera, to ciekawe zestawienie interesujących przedmiotów do kupienia na Aliexpress. Sprawdź jakie nowinki techniczne czekają na ciebie na chińskim portalu aukcyjnym. Promocyjne ceny i wysoka jakość produktów to główne cechy dla których warto zamawiać prosto z Aliexpress.

1.Podświetlana podkładka pod mysz. 10 gadżetów do laptopa i komputera.

Jest to duża podkładka pod mysz RGB z wbudowanym oświetleniem LED. Idealny wybór dla miłośników gier. Jest to najlepsza alternatywa dla zwykłej podkładki pod mysz i zapewni prawdziwe wrażenia z gry. Ma przycisk sterowania oświetleniem i możesz sterować lub wybierać światła według własnego gustu i zainteresowania. Rozświetl swoje stanowisko do gier w niecodzienny sposób

2.Silikonowy organizer do kabli i przewodów. 10 gadżetów do laptopa i komputera.

Organizacja kabli komputera to problem wielu użytkowników. Każdy chce się tego pozbyć. Nawet użycie laptopa zmniejszyło liczbę kabli, ale nadal stół jest pełen przewodów. Ten gadżet będzie pomocny w porządkowaniu kabli na blacie twojego biurka. Jest to silikonowy klips, który nie tylko pomaga uporządkować kable, ale także przytrzymuje je i zapobiega ich upadkowi czy splątaniu.

3. Wieloportowa przejściówka usb 9 w 1.

Jest to jeden z najlepiej sprzedających się koncentratorów USB na aliexpress. Jest to urządzenie 9 w 1, które obsługuje wszystkie typy potrzebnych wejść do laptopa lub komputera. Zapewnia wyświetlacz 4K HD przez port HDMI, 1000 Mb / s przez RJ45, 3 porty USB 3.0, porty kart SD i TF, port audio jack 3,5 mm i port USB typu C. Oznacza to, że w tym urządzeniu dostępne są prawie wszystkie typy wejść i można podłączyć wszystko w jednym urządzeniu.

4. Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału WIFI 300 Mbs

Zasięg wifi stał się niemal niezbędny do normalnego funkcjonowania. Dziś potrzebujemy silnego sygnału internetowego w każdym zakątku naszego domu, sklepu czy biura. Zwykle instalujemy routery Wi-Fi, aby wysyłać sygnały wszędzie, ale czasami w niektórych obszarach siła sygnału jest słaba. Aby wzmocnić Internet w tych obszarach, pomoże ten repeater sygnału Wi-Fi . Daje prędkość do 300 Mb / s. Nie wymaga żadnego programowania. Po prostu podłącz gniazdko i ciesz się potężnym i silnym Internetem.

5. Odbiornik Bluetooth 5.0 3 w 1. 10 gadżetów do laptopa i komputera.

Łączność Bluetooth jest dziś bardzo ważna, ponieważ większość urządzeń ma wbudowaną funkcję Bluetooth. Ale jeśli twoje urządzenie nie ma funkcji Bluetooth, \ ten nadajnik i odbiornik Bluetooth 5.0 jest dla ciebie. Nadaje się do komputera i samochodu. Może przesyłać i odbierać Bluetooth, podczas gdy drugi nadajnik działa tylko jako nadajniki lub odbiorniki. Ponadto ma podwójne gniazdo audio 3,5 mm do bezpośredniego podłączenia telewizora lub innych urządzeń audio.

6.Przenośny wentylator chłodzący do laptopa.

Wysoka temperatura jest szkodliwa dla zdrowia laptopa i zmniejsza jego wydajność. Jest to wyjątkowy wentylator chłodzący z funkcją odkurzania, zaprojektowany specjalnie do laptopów. Dzięki ciśnieniu wiatru turbiny usuwa gorące powietrze z działającego systemu. Z czterema złączami kompatybilnymi z wentylacją, do wszystkich typów gniazdek na notebooka. Posiada super mocną przyssawkę i jest łatwiejszy do zamocowania na laptopie. Jest to jedna z najlepiej sprzedających się podkładek chłodzących do laptopów na aliexpress.

7.Przenośny monitor HD 15,6 cala do laptopów i telefonów komórkowych.

Bestseller. Przenośny monitor LCD HD na AliExpress. Odpowiedni i kompatybilny ze wszystkimi smartfonami, komputerami stacjonarnymi i laptopami. Jeśli jesteś miłośnikiem gier lub potrzebujesz rozszerzonego ekranu do pracy w biurze, ten niesamowity i bestsellerowy gadżet będzie idealnym wyborem. Jest to ultracienka konstrukcja, wyświetlacz HD 1080P i kąt widzenia w pionie i poziomie 178 stopni. Najlepszy kumpel dla graczy i edytorów wideo.

8. Cyfrowy tablet graficzny do rysowania dla systemów Windows i MAC

Najlepiej sprzedający się cyfrowy tablet graficzny na AliExpress, który jest odpowiedni i kompatybilny z systemami operacyjnymi Android, IOS, Windows i Mac. Ten niesamowity gadżet jest szeroko kompatybilny z większością programów do rysowania, na przykład Adobe Photoshop, Lightroom, Sketchbook Pro, Illustrator, Clip Studio, Manga Studio, CorelPainter, FireAlpaca, OpenCanvas, Paint Tool Sai2, Krita itp. Ten niesamowity gadżet komputerowy zapewni Ci swobodę edycji, grania w gry, tworzenia rysunków lub pracy artystycznej. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij poniższe łącze i przeczytaj pełną specyfikację.

9.Inteligentny kubek termostatyczny z bezprzewodową ładowarką Qi.

JOYROOM to jednocześnie inteligentny kubek termostatyczny i bezprzewodowa ładowarka. Oto kilka wyróżniających cech tego niesamowitego gadżetu. Posiada wbudowany odbiornik bezprzewodowy, który zamienia energię elektryczną w energię cieplną.Korzystając z bezprzewodowej technologii grzewczej, jest lepszy i bezpieczniejszy niż inne kubki grzewcze. Wykorzystuje stałą temperaturę 50 ° C / 122 ° F, która jest najlepsza do gorących napojów. Wbudowany inteligentny układ sprawia, że jest kompatybilny ze wszystkimi typami ładowarek bezprzewodowych.

 

10.Regulowana lampka LED USB do komputera.

Ta mała, zabawna i niesamowita lampka z diodami LED umożliwia teraz pracę w nocy bez przeszkadzania innym. Czasami zdarza się, że pracujemy do późna w nocy, a niektórzy członkowie rodziny, znajomy lub współlokator próbują zasnąć, ale nie mogą z powodu światła. Nie możesz wyłączyć światła, ponieważ pracujesz i potrzebujesz oświetlenia. Przynieś to niesamowite światło LED, które może pobierać energię z portu USB komputera i będzie świecić tylko Tobie, a inni nie będą Ci przeszkadzać.

Zapraszamy po więcej interesujących gadżetów z aliexpress, dla domu, ogrodu i nie tylko. 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.