Gadżety do Smartfona

Aliexpress, gadżety do smartfona.

Gadżety do smartfona. Najlepsze gadżety z aliexpress do twojego telefonu komórkowego. 

Gadżety do smartfona i ich zastosowanie w dzisiejszym świecie. Poniżej znajdziesz kilkanaście interesujących gadżetów, które ułatwią użytkowanie twojego telefonu. Dzięki nim usprawnisz swój smartfon w niespotykane funkcje i odkryjesz zupełnie nowe możliwości jakie płyną z używania urządzeń mobilnych. Sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy. 

1. Obudowa na telefon z czujnikiem termicznym. Gadżety do smarfona.

Pokrowce na telefon są obecnie obowiązkową potrzebą użytkowników smartfonów do ochrony ich cennych urządźeń. Posiadanie dobrego i niepowtarzalnego etui będzie obiektem westchnień każdego innego użytkownika. Kiedy będziesz trzymać telefon z tą osłoną, pozostawi on odciski dłoni na etui, które znikną po kilku sekundach. Ten sam przypadek będzie dotyczył umieszczania gorących przedmiotów. Jest bardzo łatwy w użyciu. Lekki, trwały, elegancki, elastyczny i kolorowy. Zapewnia również maksymalną ochronę smartfonów przed zadrapaniami, zanieczyszczeniami i brudem. Dostępne dla różnych telefonów komórkowych, w tym Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei itp.

2. Gadżety do smartfona. Wodoodporne etui na telefon komórkowy.

W dzisiejszych czasach pojawiają się nowe telefony komórkowe, które są wodoodporne, ale niestety większość nie spełnia tej funkcji w stu procentach. Ten futerał jest najlepszą opcją dla Ciebie, jeśli używasz telefonu komórkowego na plaży, basenie lub chcesz zrobić trochę fotografii w wodzie. Etui posiada certyfikat IPX8 i ochroni Twój telefon do 30m głębokości zanużeni. Jest wrażliwy na dotyk i można go używać w wodzie. Jest to uniwersalna obudowa mobilna, która jest odpowiednia dla wszystkich telefonów komórkowych o rozmiarze poniżej 6,5 cala.

3.  Bezprzewodowy mikroskop cyfrowy do smartfona. Gadżety do smartfona. 

Ten bezprzewodowy mikroskop o rozdzielczości 1080P HD zapewni wyraźny obraz na twoim urządzeniu. Umożliwi to robienie zdjęć i nagrywanie wideo w rozdzielczości 1080P. Posiada osiem wbudowanych świateł LED z funkcją regulacji jasności. Ten inteligentny mikroskop zapewnia czytelne powiększenie od 50X do 1000X, aby sprostać Twoim codziennym potrzebom. Doskonała kompatybilność z systemami iOS i Android, Windows i Mac. Aby w pełni korzystać z możliwości mikroskopu, wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację dla twojego urządzenia. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij poniższy przycisk.

4. Gadżety do smartfona. Kieszonkowy gimbal do twojego smatfona. 

Nadaj zupełnie nowy kierunek swoim filmom i fotografii dzięki temu niewielkiemu kieszonkowemu urządzeniu. Jeśli jesteś vlogerem, to będzie to dla Ciebie dobry gadżet. Daje smartfonowi szerszą ramkę, a piękną scenerię można łatwo oprawić. Łatwy w obsłudze i kontroli.  Posiada wiele ciekawych funkcji takich jak: śledzenie twarzy, śledzenie obiektów w celu zablokowania ostrości i może osiągnąć inteligentne śledzenie dzięki głębokiej symulacji, aby upewnić się, że ostrość nie będzie poza kadrem. Fotografia poklatkowa w trybie automatycznego obracania oraz precyzyjna stabilizacja obrazu to rzeczy które wyróżniają tego gimbala.  Kliknij poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

5. Wirtualna klawiatura laserowa Bluetooth do smartfonów.

Ciągle doświadczasz uczucia trudności w pisaniu na telefonie komórkowym? Jeśli lubisz dużo pisać na swoim telefonie, ten niesamowity gadżet jest dla Ciebie stworzony. Dostępne są dwa kolory laserowej klawiatury, jedna to czarna klasyczna, a druga biała. Projektor ma pojemność baterii 2500 mAh i zapewni 6 godzin pracy. Inną funkcją jest uchwyt na telefon, power bank i połączenie z komputerem, a także funkcje klawiatury i myszy. Te wyjątkowe urządzenie usprawni pracę z twoim smartfonem. Zaoszczędź czas i energię dzięki tej wyjątkowej klawiaturze laserowej. Zabierz ją gdziekolwiek jesteś, czy to w podróży, w szkole czy w domu.  Po więcej informacji kliknij przycisk poniżej.

6. Mini projektor video do twojego smartfona.

Oglądanie ulubionych programów telewizyjnych oraz filmów na dużym ekranie jest o wiele bardziej przyjemne. Niestety spora rzesza ludzi nie może się tym cieszyć, ponieważ telewizory z dużym ekranem są bardzo drogie i nie są dostępne dla wszystkich użytkowników. Na szczęście istnieje na to rozwiązanie. Mini projektor do smartfona jest lekki, przenośny i łatwy do przenoszenia. Posiada wbudowane diody LED o żywotności do 50 000 godzin i zużywa mniej energii. Dzięki 3 kawałkom szklanych soczewek otrzymasz niesamowity obraz.o wielkości od 20 do 100 cali, co umożliwi oglądanie na bardzo dużej powierzchni. Wykorzystuje różne wejścia i jest dostępny w ponad 20 językach.

7. Wentylator chłodzący do telefonu komórkowego.

Jeśli grasz w gry na telefonie komórkowym, musisz zauważyć, że telefony komórkowe nagrzewają się, jeśli są stale używane. Ten gadżet jest najlepszy dla miłośników gier mobilnych, ponieważ chłodzi telefon, gdy robi się gorąco. Jest to szybko chłodzący wentylator do wszystkich typów urządzeń. Ma lekką, przenośną, rozciągliwą i regulowaną konstrukcję. Zapewnia długi czas użytkowania, a także jest trwałym gadżetem. Ma punkty ssące i łatwo przylega do telefonu komórkowego dowolnej marki.

8. Wielofunkcyjny uchwyt do biurka z miejscem na smartfona.

Korzystanie z telefonu komórkowego podczas pracy wymaga dobrego i wygodnego uchwytu na smartfona. Sprawdź najlepszy wielofunkcyjny uchwyt na telefon komórkowy, który może być używany w różnych miejscach, czy to w kuchni, sypialni, salonie, stole do nauki, itp. Jest to jeden z najlepszych uchwytów mobilnych dostępnych na aliexpress. Setki pozytywnych recenzji. Regulowane ramię uchwytu pozwoli dopasować odpowiedni kąt i nachylenie twojego urządzenia do wykonywanej aktualnie pracy. Zapomnij o problemach z ustawieniem swojego smartfona, ten uchwyt zapewni ci komfort i wygodę. Możesz przeczytać więcej o tym produkcie oraz obejrzeć więcej zdjęć klikając w orzycisk poniżej. 

9. Wielofunkcyjny uchwyt na ścianę do ładowania smartfona. Gadżety do smartfona.

Ładowanie telefonu komórkowego za pomocą ładowarki przewodowej, gdy w pobliżu miejsca docelowego, stołu lub innych mebli nie ma gniazdka nie jest wcale przyjemne. Jeśli masz małe dzieci, które dopiero zaczynają chodzić i musisz zadbać o ich bezpieczeństwo i chcesz trzymać telefon komórkowy lub inne piloty z dala od nich. W takich i innych przypadkach  jest to idealny uchwyt ścienny, który jest wielofunkcyjny i pozwoli ci uporządkować nie tylko ładującego się smartfona. Ale też wiele innych rzeczy, takich jak klucze, pilot od bramy wjazdowej, portfel, podręczne narzędzia i wiele więcej. Po więcej informacji kliknij w przycisk poniżej. 

10. Wielofunkcyjny pierścień do telefonu i innych urządzeń.

R4 to wielofunkcyjny bezprzewodowy pierścień radiowy RFID. Wbudowane moduły IC i ID można zastąpić kartami kontroli dostępu, kartami parkingowymi, kartami członkowskimi, kartami konsumenckimi i innymi kartami częstotliwości radiowych; wbudowany moduł NFC może służyć do realizacji wirtualnych połączeń przychodzących, powiadomień o lokalizacji, polecanych usług w chmurze, takich jak udostępnianie wizytówek i udostępnianie notatek.

Zapraszamy po więcej ciekawych gadżetów z aliexpress tutaj. Oraz do interesującego katalogu stron Dodaj Stronę

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.